מדריך לאתר עצמאי-שכיר

חשבוניות לפרילנסרים
עצמאי-שכיר בע"מ. שירות הוצאת חשבוניות.

מי צריך להשתמש בשירות של "עצמאי-שכיר"?


כל מי שרוצה לעשות כסף באינטרנט, בעיקר על ידי אתרי רשתות שותפים - נמצא בפני בעיה קטנה: הוא צריך להוציא חשבוניות לאותם אתרים על מנת לקבל את הכסף המגיע לו.  גם למשל שליחים באפליקציית וולט או בגט-טקסי יכולים להשתמש באתר הזה כדי לקבל את כספם מהאפליקציות האלו.

"להוציא חשבוניות", אפשר בדרך הקשה: לפתוח תיק במע"מ, מס הכנסה, להתעסק עם קבלות, חשבוניות, מיסים, הוצאות, הכנסות, דיווחים חודשיים או שנתיים ועוד ועוד. בקיצור - בלאגן שלם. 

ממש לא צריך את כל הכאב ראש הזה, במיוחד אם אתם מתחילים בתחום, וההכנסות שלכם מהאינטרנט לא עולות על כמה אלפים בחודש. לכן, יש דרך פשוטה וקלה להנפיק חשבוניות והיא באמצעות אתרים שמספקים שירות כזה, כגון האתר "החשבונית של השכיר" או האתר "עצמאי -שכיר בע"מ". 

בעזרת האתרים האלה אתם יכולים להוציא קבלות בקלות, בלי להסתבך עם ניירת וביורוקרטיה מעצבנת. הכל נעשה מהבית מול מסך המחשב שלכם. הם אמנם גובים 5% מכל חשבונית שתוציאו דרכם, אבל לדעתי זה בהחלט שווה כדי לחסוך את המאמץ. 

האתר עצמאי-שכיר מאפשר לכל אחד לעבוד בתור פרילנסר או עצמאי וליהנות משקט של שכיר. 

אז איך זה עובד?


אני אביא לכם דוגמה אמתית כדי שתבינו שכל הפרוצדורה היא למעשה ממש פשוטה. 

אני רשום ברשת השותפים wesell וכל פעם כאשר אני צובר באתר הזה סכום מעל 200 שקלים, הם שולחים לי אימייל עם הפרטים למשלוח החשבונית. כדי לקבל את הכסף שלי, אני פשוט חייב לשלוח להם חשבונית. איך אני עושה את זה? אני נעזר בשירותי האתר עצמאי-שכיר בע"מ.

דרישת תשלום מהאתר wesell
האתר וויסל מודיע לי שאני צריך לשלוח חשבונית כדי לקבל תשלום
 
אז קודם כל, צריך כמובן להירשם לאתר עצמאי-שכיר, למלא את טופס 101 באופן מקוון באתר שלהם (גם אם אתם נניח בני 16 אתם עדיין יכולים לעשות את זה, כי זה לא מוגבל למבוגרים בלבד).
אחרי שנרשמתם ושלחתם טפסים (טופס 101 וטופס הסכם שירות), אתם צריכים לפתוח חשבונית חדשה באתר ולמלא את הפרטים בדיוק לפי המייל שנשלח אליכם מהאתר שצריך לשלוח לכם כסף. במקרה הספציפי הזה, זה האתר wesell. 
ככה זה נראה: 

הוצאת חשבונית לוויסל
הוצאת חשבונית מתוך מערכת הניהול של עצמאי-שכיר
 
השדות של מע"מ וסה"כ כולל מע"מ - ימולאו באופן אוטומטי ע"י המערכת, אתם לא צריכים לחשב כלום. רק תקפידו שאתם מזינים מידע נכון, בדיוק לפי דרישת התשלום שנשלחה אליכם במייל. 

לוקח להם בין שבוע לחודש לשלוח לכם את הכסף לחשבון הבנק. אתם תמיד יכולים לעקוב אחרי החשבוניות שהוצאתם בעמוד הדו"חות באתר.
"פתוח" - זה אומר שעדיין לא קיבלתם את הכסף שלכם. 
"סגור" - זה אומר  שהבקשה טופלה, הכל תקין, וקיבלתם את הכסף. 

ניהול חשבוניות במערכת האתר
צילום מתוך מערכת הניהול של עצמאי-שכיר

כשאני רואה שהחשבונית נמצאת בסטטוס "סגור", אני יכול לבדוק בחשבון הבנק שלי שאכן התבצעה ההעברה ולהיות בראש שקט. כפי שאפשר לראות בתמונת מסך הזו, התשלום נשלח מהחברה עצמאי-שכיר בע"מ.

קבלת תשלום לחשבון הבנק
קבלת כסף לאחר מס ועמלות לחשבון בבנק הפועלים
תגובות

 1. אפשר מדריך להוצאת חשבונית לסקינדו ?

  השבמחק
 2. אז כאילו וויסיל שולחים את הכסף דרך האתר של המכס הזה לחשבון הבנק שלי??כמה זמן יקח בסביביות עד שהכסף יגיע ליי??עד כמה סכום יכול להשתמש באתר המכס הזה?

  השבמחק
  תשובות
  1. זה לא קשור למכס. זה קשור למס הכנסה.
   אם אתה עושה כסף באינטרנט באתר וויסל ואתה רוצה למשוך את הכסף שמגיע לך, תוציא לאתר וויסל חשבונית דרך האתר "עצמאי שכיר". האתר עצמאי שכיר ישלח לוויסל את החשבונית בתמורה לכסף, ואז הם יפקידו לך אותו בחשבון, בדרך כלל עד חודש מרגע הוצאת החשבונית.

   מחק

הוסף רשומת תגובה

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סקרנט - לא כל הנוצץ זהב!

לנסות אפליקציות ולקבל על זה כסף בקלות ל-Paypal

4 אתרי הסקרים המובילים והמשתלמים ביותר