תוכניות שותפים

מה זה תכניות שותפים ואיך אפשר לעשות מזה הרבה כסף באינטרנט?


תוכניות שותפים היא הדרך הפופולרית ביותר לעשות כסף באינטרנט. מי שמכיר את התחום יודע שזו דרך יחסית קלה לעשות כסף, או לפחות לא קשה. כל המנוע הכלכלי של הפרסום באינטרנט מבוסס על השיטה הזו. לפי המודל הכלכלי של תוכניות שותפים - המשווק מתוגמל כספית (כלומר מקבל עמלות) עבור מכירות, הפניות ("לידים") או פעולות אחרות שבוצעו ע"י גולשים באינטרנט בזכות אותו משווק.
כל אחד יכול להיות "משווק" באינטרנט ולעשות מזה כסף.

אפשרי לעשות כסף מהמחשב
עשיית כסף באינטרנט


כל מי שמתחיל בתחום ורוצה לדעת עוד  על הנושא, יכול לחפש בגוגל. יש מאות הדרכות וסרטונים בחינם על הנושא.

דוגמאות ליצירת כסף מתוכניות שותפים: 


1. המדריך הבא מסביר על הקמת אתר אינטרנט בחינם. תוכלו להקים אתר אינטרנט או בלוג משלכם ולשים בו פרסומות של תוכניות שותפים כאלו ואחרות כרצונכם. ברגע שנכנסים לפרסומות דרך האתר שלכם - אתם תרוויחו כסף (עמלות). אם יש לכם אתר אינטרנט - האסטרטגיות להרוויח ממנו כסף הן כל כך רבות ומגוונות, החל בקידום אורגני (SEO) דרך קידום ממומן (גוגל אדוורדס למשל), וכלה בביצוע בארטרים ועסקאות כאלו ואחרות עם אתרים אחרים אחרים כדי לקדם אינטרסים אישיים (באנרים תמורת תשלום, תוכן תמורת קישור או הפוך, קישור תמורת קישור ועוד ועוד). 

נשמע מסובך?

בואו נתחיל מזה שתוכלו למצוא ים של מידע באינטרנט. יש אינסוף מדריכים, גורואים או ספרים. בימינו תמצאו אנשים שימכרו לכם קורסים באינטרנט במאות או אלפי שקלים. לא תמיד כדאי לקנות קורס. הרבה אנשים עושים את "הכסף הגדול" שלהם ממכירת הקורסים עצמם. אתם יכולים להתחיל לבד מסרטונים חינמיים ולראות איך הולך לכם.


בניית אתר אינטרנטי
משנה לשנה נעשה יותר קל לבנות אתר לבד


2. לא חייבים להקים אתר בשביל להרוויח מתוכניות שותפים! 
אפשר לשתול לינקים בכל מיני פורומים רלוונטים. לדוגמה: יש פורום באינטרנט שמדבר על ביטוחי-רכב. בפורום הזה גולשים אנשים שמתעניינים בביטוחי רכב בצורה כזו או אחרת. לכן, מומלץ לקחת לינק עם פרסומת נניח של "ביטוח ישיר" מרשת שותפים כלשהי - ולשים אותו בפורום הזה. יש סיכוי גדול שאנשים ייכנסו, וכך תוכלו להרוויח כסף.

3. אפשר לשלוח לחברים, משפחה או מכרים פרסומות באמצעות אי-מייל ולהמליץ להם על כל מיני תוכניות/מוצרים שמופיעים ברשתות השותפים.  

ויש עוד הרבה דוגמאות טובות ומקוריות. 

פוסטים פופולריים מהבלוג הזה

סקרנט - לא כל הנוצץ זהב!

לנסות אפליקציות ולקבל על זה כסף בקלות ל-Paypal

4 אתרי הסקרים המובילים והמשתלמים ביותר