יום רביעי, 14 בספטמבר 2011

4 אתרי הסקרים המובילים והמשתלמים ביותר

מיהם ארבעת אתרי הסקרים המובילים, המשתלמים והרווחיים ביותר שנמצאים כיום באינטרנט? 
כיום יש כמה וכמה אתרי סקרים שמשלמים כסף לגולשים עבור מילוי סקרים באינטרנט. מניסיוני באתרי הסקרים בשנתיים האחרונות, למדתי שחלק מן האתרים האלה יותר טובים וחלקם פחות טובים. לחלקם שווה מאוד להירשם, להשקיע, לענות על סקרים ואפילו לצרף חברים. ולחלקם האתר - לא משתלם כל כך. 

אז נתחיל? 

1. ipanel
את המקום הראשון, לוקח האתר ipanel. אי אפשר להגיד מילה רעה על האתר הזה: יש די הרבה סקרים יחסית, אפשר לצרף בו חברים, והדבר הכי מדהים בו שהתשלום מגיע תוך יומיים-שלושה במכתב דואר רשום עד הבית, מרגע ביצוע המשיכה. אמנם אפשר למשוך את הכסף באתר כל פעם שמגיעים ל-500 נקודות (50 ש"ח), אבל אני כבר מגיע לסכום הזה דיי מהר, ומעדיף לצבור כל 2000 נקודות ביחד או אפילו 3000, ורק אז לבקש הוראת משיכה. 
חוץ מזה שהאתר panel4all הוא שייך לחברת הסקרים הרשמית של הכנסת, יש בו גם הרבה סקרים בתחום הצרכנות. גם באתר panel4all אפשר כמובן לצרף חברים או משפחה ולקבל תשלום על כך. החיסרון היחידי שאני מוצא באתר הוא שלפעמים האתר לא שולח התראות באימייל על סקרים חדשים באתר. ולכן אם לא רוצים לפספס סקרים חדשים, חייבים להיות מעודכנים ולהיכנס לאתר מידיי פעם, או לחילופין, להוריד מהאתר שלהם את תוכנת ההתראות. אבל זה לא ממש חיסרון יחסית לכמות הסקרים המכובדת שיש באתר כל חודש.
האתר הזה הוא מאוד מיוחד מכיוון שהוא האתר הכי חדש מכל אתרי הסקרים האלו אבל מה שמפתיע בו זה שהוא שולח יחסית הרבה סקרים ולכן אפשר לצבור בו כסף מהר. קיבלתי ממנו כבר כמה פעמים תשלומים, כך שהאתר מאוד אמין ואיכותי. האתר משלם באמצעות תווי-קנייה.  
תשלום מהאתר פאנל ויו

פרוייקט המדגם הוא אתר מאוד מיוחד. מעבר לפאנל צרכנים (עם תשלום) יש באתר שאלונים ומבדקי אישיות (בלי תשלום). זה טוב לכל מי שמעניין אותו לדעת יותר דברים על עצמו מבחינה פסיכולוגית והתנהגותית. למה רק במקום הרביעי? כי בפאנל פרוייקט המדגם יש מעט סקרים יחסית, וזה החיסרון היחידי למעשה. אפשר לצרף באתר חברים, ונוחות השימוש באתר היא גבוהה מאוד. 
היתרון הענקי של האתר: תשלום כסף של ממש (ולא תווים) באמצעות PayPal. בנוסף, אתם יכולים לבקבל את כספכם באמצעות גיפטקארד.  
תשלום מפרוייקט המדגם.

מה לגבי שאר האתרים בתחום הסקרים שלא הוכנסו לרשימה הזו?
שאר האתרים בתחום הסקרים באינטרנט הם למעשה מאכזבים במקצת ולכן לא הוכנסו לרשימת האתרים המומלצים. זה כולל את האתרים סקרנט, אוכמניות (בלובריז), מכון ברנדמן, ועוד הרשימה נמשכת, שהמשותף לכולם הוא למעשה צבירת נקודות איטית במיוחד (לרוב בגלל תדירות סקרים נמוכה). 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

קיבלתי בערך 600 שקלים מהאתר פרויקט המדגם

לפני כמה ימים שוב קיבלתי תשלום מאתר הסקרים פרויקט המדגם. הכסף נכנס לחשבון הפייפל שלי יומיים אחרי בקשת המשיכה באתר. משכתי 600 ש"ח מהכסף...