יום ראשון, 2 בספטמבר 2012

כסף קל דרך האתר אוגל

עדכון (2016): האתר אוגל נסגר. לא נורא, יש כאן עוד הרבה דרכים נוספות לעשות כסף באינטרנט.

אהלן חבר'ה, אני רוצה בפוסט הזה להציג לכם רק תמונת מסך מתוך האתר "OOGLE" ולהראות לכם שצבירת הכסף היא מאוד מהירה (יחסית לעובדה שאני בקושי עושה שם משהו חוץ מללחוץ מידי פעם על אימיילים פרסומיים שנשלחים אליי בדוא"ל). אז הנה הצילום מהאתר אוגל וכפי שאתם רואים במהלך חודשיים וקצת עשיתי יותר מ-200 ש"ח. לא רע בכלל בתור כסף מהצד.

לעשות כסף קל מהאתר אוגל
תמונת מצב מתוך החשבון שלי באתר אוגלאז אם אתם רשומים באתרים דומים כגון cash4mail או purecash ואתם לא מבינים למה לוקח לכם יותר זמן לצבור סכומים כאלה גם אם אתם מצרפים חברים, אז אולי הסיבה נעוצה בכך שאוגל משלמים לכם 10 אג' לכל קליק שאתם עושים, בעוד ששאר האתרים משלמים רק 3 אג'. בנוסף, יש באתר עוד מלא משימות שדרכן אתם יכולים להרוויח עוד כסף כמו למשל פרסומות שאתם עושים להם לייק או שיתוף בפייסבוק ומקבלים בין שקל לשלושה שקלים מידית. 
במהלך החודש כל הכסף הזה נצבר ומגיע לעשרות או מאות שקלים בלי להרגיש.
שימו לב שלא כל הקמפיינים נשלחים אליכם למייל, לכן בשביל להפיק את המירב, אתם צריכים מידי פעם להיכנס לאתר עצמו ובלשונית "מודעות ממתינות" תוכלו למצוא רשימת פרסומות שניתן להקליק עליהן ולקבל תגמול.

תגובה 1:

  1. אבל בזמן האחרון אי אפשר לעשות את הפעילויות פייסבוק

    השבמחק

קיבלתי בערך 600 שקלים מהאתר פרויקט המדגם

לפני כמה ימים שוב קיבלתי תשלום מאתר הסקרים פרויקט המדגם. הכסף נכנס לחשבון הפייפל שלי יומיים אחרי בקשת המשיכה באתר. משכתי 600 ש"ח מהכסף...