יום רביעי, 12 במאי 2010

בלוג בתפוז - מקור הכנסה נוסף

להרוויח כסף מבלוג בתפוז
תפוז אנשים. הם מתגמלים את הבלוגרים שלהם!

אוהבים לכתוב? למה שלא תעשו מזה כסף? 


אתר "תפוז אנשים" ידוע במערכת הבלוגים המתקדמת שלו המאפשרת לכל מי שרוצה לפתוח בלוג על כל נושא ולנהל אותו. מכיוון שחברת "תפוז אנשים" עושה הרבה כסף מרווחי הפרסום שלה בזכות הבלוגים, היא החליטה בשנת 2007 לתגמל את כל הבלוגרים שלה בכסף: כל בלוגר מקבל 8 ש"ח לכל 1000 צפיות בבלוג שלו. סכום זה יחסית גבוה לאתרים מתחרים באותו תחום.
היתרון באתר תפוז הוא שממילא יש הרבה גולשים באתר, ולא צריך להתאמץ יותר מידי בשביל להשיג צופים בבלוג. מה שכן, מומלץ לכתוב בלוג מעולה, כך שהרבה גולשים יתעניינו בו וירצו לקרוא דווקא את הבלוג שלכם מכל אלפי הבלוגים האחרים הקיימים באתר וגם לחזור אליו כל הזמן כדי לראות מה חדש. בלוגר טוב יכול להרוויח כמה מאות ואפילו כמה אלפים בשנה מהבלוג שלו.

אתם לא חייבים להיות סופרים או משוררים בשביל להיות בלוגרים מצליחים. הכי מומלץ זה שתכתבו על נושא שקרוב ללבכם, משהו שיש לכם תשוקה אליו ואתם מבינים ומתמצאים בו. ככה, תוכלו להעשיר גם את עולמם של האחרים המתעניינים בנושא. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

קיבלתי בערך 600 שקלים מהאתר פרויקט המדגם

לפני כמה ימים שוב קיבלתי תשלום מאתר הסקרים פרויקט המדגם. הכסף נכנס לחשבון הפייפל שלי יומיים אחרי בקשת המשיכה באתר. משכתי 600 ש"ח מהכסף...